بازنشانی رمز عبور – ریست پسورد دستگاه دی وی آر

در قسمت قبلی این مقاله ، دو راه باتری بک آپ و ارسال ایمیل به هایک ویژن را مورد بررسی قرار دادیم .در این مقاله میخواهیم یک راه بسیار ساده تر جهت بازیابی رمز عبور دستگاه دی وی آر به شما پیشنهاد کنیم . همچنین با تهیه یک فایل GUID شما از انجام هرکار اضافه ای بی نیاز خواهید شد . پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید. اگر قصد خواندن این مقاله را دارید ، بهتر است مطالب آموزشی درباره نرم افزار SADP از مقاله قبلی ( قسمت اول ) را مطالعه کنید .

۱- بازنشانی رمز عبور به وسیله سایتهای جانبی

نرم افزار SADP را از سایت رسمی هایک ویژن دانلود کنید . به همان ترتیبی که پیشتر گفته شد ، دستگاه خود را توسط این نرم افزار شناسایی کنید .

حال به یکی از دولینک زیر برای بازیابی پسورد بروید

https://ipcamtalk.com/pages/hikvision-password-reset-tool/

http://www.hillbillyhobbies.com/camera/

به عنوان مثال درلینک اولی (ipcamtalk.com) با تصویر زیر روبه رو خواهید شد

ipcamtalk.com

ipcamtalk

حالا با استفاده از نرم افزار SADP سریال دستگاه را کپی و در قسمت Hikvision camera serial number پیست (paste) کنید . سپس مدل دستگاه را از ابتدای این سریال حذف کنید . حال دوباره به نرم افزار SADP مراجعه کرده و اطلاعات قسمت start time را به درستی در سه ردیف خالی این سایت وارد کنید . حالا میتوانیم  کد مورد نظر را دریافت کنیم .

با وارد کردن این کد عملیات ریست انجام خواهد شد .

۲- پیشگیری بهتر از درمان ( استفاده از GUID File و سوال اعتبار سنجی )

هرگاه رمز عبوری تعریف میکنید امکان دارد آن را فراموش کنید . ساخت یک GUID File راهی است که هایک ویژن به شما پیشنهاد میکند تا در صورت فراموشی گذرواژه تان به سادگی از آن استفاده کنید . کاربر می تواند فایل GUID را از قبل Export کند و در صورت لزوم هر زمان که بخواهد رمز عبور را بازنشانی کند.

تهیه GUID

اگر این کار را نیز نمیخواهید انجام دهید ، از سوالات اعتبار سنجی استفاده کنید .

سوالات اعنبار سنجی

برای دسترسی به این قسمت وارد قسمت User management دستگاه خود شوید . مانند تصویر زیر :

توسط | ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۲:۲۵:۰۹ بهمن ۱۷ام, ۱۳۹۶|آموزش هایک ویژن دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه