تکنولوژی هایک ویژن, اخبار هایک ویژن

با تجهیز کسب و کار خود به فناوری های هوشمند تصویری،بازگشت امنی برای خود فراهم کنید

راه حل های بازگشت به کسب و کار Hikvision

روشی امن تر،سریع تر و هوشمندتر به سوی سبک زندگی جدید

در بسیاری از کشورها ، کسب و کارها در حال بازگشایی تدریجی می باشند و افراد می توانند به رستوران ها، دفاتر و مکان های عمومی بازگردند. رویه بازگشایی مجدد امن ،قویا به استراتژی های سلامت عمومی موثر وابسته است که شامل این موارد می باشد: تست ویروس ، فاصله گذاری اجتماعی ، محدودیت های اشغال فضا و نظافت  و ضدعفونی اماکن .

در بسیاری از کشورها ،تب سنجی و استفاده از ماسک در محیط های کسب و کار و عمومی اجباری شده است.در حالیکه فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت های اشغال فضا در محیط های عمومی نظیر مراکز خرید و حمل و نقل لازم می باشد ، اماکن کاری همچون ساختمان های اداری  و پارک های صنعتی در جستجوی راه حل هایی جهت ورود مجاز با اطمینان می باشند.

با ایجاد محدودیت ها برای کسب و کارها و مکان های عمومی ، تکنولوژی های  ویدیویی خلاقانه میتوانند به سازمان ها کمک کنند تا در بازگشایی مجدد امن و موثر ،پایبند دستورالعمل های بهداشتی  باشند.

تب سنجی مقدماتی در بدو ورود

سازمان های کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در ایالات متحده ،سازمان بهداشت عمومی بسیار شناخته شده،دستورالعمل های جدیدی را برای بازگشایی ادارات صادر نموده است.CDC  بررسی های بهداشتی روزانه که شامل تب سنجی افراد قبل از ورود به محل کار می باشد را توصیه می کند.بدین منظور دوربین های مجهز به تکنولوژی ویدیو حرارتی ، میتوانند یک وسیله موثر در تب سنجی ایمن و سریع در بدو ورود باشند. موارد استفاده شامل مدارس،پارک های صنعتی، بیمارستان ها ، ساختمان های اداری ، مراکز خرید ، هتل ها و… می باشد.

راه حل های تب سنجی Hikvison ،محصولات مختلفی  را پیشنهاد می دهد.همچون دوربین های حرارتی نصب شده ، دوربین های حرارتی دستی، درهای ردیاب فلزی و پایانه های دسترسی MinMoe  که می توانند بصورت منعطف برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مستقر شوند.

تب سنجی مقدماتی در بدو ورود با دوربین های هوشمند هایک ویژن

رعایت دستورالعمل ماسک

استفاده از ماسک به عنوان اقدامی  برای محدود نگه داشتن قطرات تنفسی و محافظت عمومی توصیه می شود. دستورالعمل های بهداشتی جهانی جهت بازگشایی مجدد شامل استفاده از ماسک می باشد. از این رو ، رعایت این دستورالعمل برای بسیاری از سازمان ها بسیار مهم و حیاتی است. فناوری ویدیو می تواند به شیوه های هوشمندانه و ساده بر نظارت استفاده از ماسک های محافظ کمک کند.

الگوریتم های هوش مصنوعی می توانند تشخیص دهند که آیا فردی از ماسک استفاده می کند یا خیر. در صورت عدم شناسایی ماسک ، سیستم یک عمل از پیش تعریف شده را آغاز می کند.به عنوان مثال یک اعلان صوتی یا لینکی به سیستم دسترسی جهت جلوگیری از ورود. این یک روش ساده برای نظارت بر اوضاع یا حتی یادآوری قوانین به افراد را فراهم می کند. دوربین های حرارتی و AcuSense  برند Hikvision همانند پایانه های تب سنجی  MinMoe به شناسایی ماسک ها مجهز شده اند.یک رابط کاربر تخصصی بر  Hikvision’s DeepinMind NVR  میتواند وضعیت حرارت و ماسک را به صورت بصری نمایش دهند و بدین ترتیب وضعیت کنترل آسان تر می شود.

تشخیص استفاده از ماسک با دوربین های هوشمند هایک ویژن

وکنترل فاصله و تراکم اجتماعی…

فاصله اجتماعی نقش مهمی در مسطح نمودن منحنی گسترش ویروس کرونا دارد.در کشورهای مختلف فاصله اجتماعی توصیه شده  کمی متفاوت می باشد ،با این حال حفظ فاصله یک متری یا بیشتر (3 تا 6 فوت) توصیه اصلی مسئولان بهداشتی خواهد بود.

علاوه بر این ، نیاز است مدیران فروشگاه ها به شناسایی مکان هایی که خریداران تجمع می کنند بپردازند و مکان های خرید امن فراهم شوند .فناوری های فاصله گذاری اجتماعی و تشخیص شلوغی در چنین مکان هایی جهت کمک به این روند استفاده می شوند.سیستم کنترل جریان Hikvision از فناوری بسیار دقیق شمارش افراد استفاده می کند. یک صفحه نمایش واضح و پویا و هشدار های بی درنگ تضمین میکنند که حتی در مکان هایی با چندین ورودی و خروجی مثل مراکز خرید و سوپرمارکت ها ،از آستانه های ظرفیت از پیش تعیین شده هرگز تجاوز نمی شود.یک علامت دیجیتال در مکان های ورودی می تواند یکپارچه شود و اطلاعات اشغال بی درنگ را نمایش دهد،مثل حرارت و اطلاعات ماسک و بدین صورت مشتریان از زمان امن برای ورود آگاه می شوند.

در مکان های انتظار مثل صندوق در سوپرمارکت ها و عابر بانک ها ی سرپوشیده در مراکز خرید ، راه حل ویدیویی Hikvision ، ویژگی ها و کارکردهای لازم را جهت کمک به روند فاصله گذاری اجتماعی فراهم می کند. این فناوری ها از شمارش افراد و مدل سازی سه بعدی برای اندازه گیری فاصله دقیق بین افراد استفاده می کند. اندازه گیری دقیق را می توان در محدوده دستورالعمل های جداسازی حداقل فاصله گذاری اجتماعی تنظیم نمود. نظری به راهکار فاصله گذاری اجتماعی Hikvision  بیندازید.

کنترل فاصله و تراکم اجتماعی با سیستم های هوش مصنوعی هایک ویژن

کنترل دسترسی بدون لمس برای احراز هویت بهداشتی

مدارس و محل های کار قبلا از سیستم های کنترل دسترسی سنتی و حضور در زمان ،همانند کشیدن کارت شناسایی ، پین کد یا اسکن اثر انگشت  استفاده کرده اند ،که مستلزم استفاده از سطوح مشترک توسط کارمندان و دانش آموزان می باشد. این موضوع خطر گسترش ویروس را افزایش می دهد. استفاده از پایانه های کنترل دسترسی بدون لمس سازمانها، نه تنها می تواند خطر را از بین ببرد ،بلکه راندمان عملیاتی روزانه شان را نیز افزایش می دهد.

پایانه های غربالگری دمای Hikvision’s MinMoe ،تب سنجی ،تشخیص ماسک و کنترل دسترسی و حضور در زمان را، در یک مدل تجمیع می کنند.

این سیستم  تنها در صورت رعایت دستورالعمل ها ،ورودی را مجاز می داند و به طور خاص در مکان های کاری شلوغ مثل پارک های صنعتی و ادارات مفید می باشد.

کنترل دسترسی بدون لمس برای احراز هویت بهداشتی با هایک ویژن

بیشتر بدانیم

بازگشایی مجدد مستلزم حرکت رو به جلوی همه ما با استفاده از بهترین روش های توصیه شده و حفظ عادات روزانه جهت کاهش خطر قرارگرفتن در معرض کووید 19  می باشد. فناوری های ویدیویی پیشرفته می تواند به سازمان های مختلف در جهت نظارت بر دستورالعمل ها و راهنمایی ها کمک نمایند. ما در Hikvision ، بسته های محصولات اختصاصی جهت برنامه های کاربردی مثل مدارس ،بیمارستان ها ، پارک های صنعتی ،خرده فروشی ها ، ساختمان های اداری و هتل ها راه اندازی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *