اخبار هایک ویژن, تکنولوژی هایک ویژن

برتری هایک ویژن در مقایسه با داهوا

برتری هایک ویژن در مقایسه با داهوا

مقایسه داهوا و هایک ویژن

به طور معمول زمانی که صحبت از محصولات بازار مصرفی می شود ، هر شخصی می خواهد بهترین کالا را با توجه به نیاز و بودجه خود به دست آورد. هرچه انتخاب ها بیشتر می شوند ، افراد ،بیشتر می خواهند بدانند کدام بهترین است. در مورد دوربین های امنیتی و تجهیزات سیستم نظارت نیز ، همین موضوع صدق می کند. در میان شرکت های تولید کننده بهترین اجزا در بازار امروز ، دو نام برتر جهت مقایسه وجود دارد. داهوا و هایک ویژن. حال این سوال پیش می آید که در مقایسه این دو ، کدام برتر است؟

ONVIF و RTSP : مقایسه داهوا و هایک ویژن

در مقایسه ویژگی های مختلف داهوا و هایک ویژن ، موارد خاصی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند- یکی از مهمترین موارد ONVIF و RTSP در دوربین های IP هر دو شرکت می باشد، به خصوص اگر NVR داشته باشید .ONVIF از سازگاری دوربین با تجهیزات با تجهیزات تولید شده توسط کمپانی های دیگر اطمینان می دهد.RTSP به ویژگی اشاره دارد که اجازه دسترسی نرم افزار و دیگر تجهیزات را به ویدیو استریم دوربین می دهد.هردو دوربین IP امنیتی هایک ویژن و داهوا ،به خوبی از آنها پشتیبانی می کنند.

مقایسه اندازه سنسورها

مورد بعدی ،سنسورهای استفاده شده در دوربین های IP تولید شده توسط هایک ویژن و داهوا می باشد. دوربین های IP هایک ویژن و داهوا ،هر کدام دارای سنسورهای 1.3Progressive Scan CMOS اینچی هستند ، که متداول ترین نوع سنسور در دوربین های IP این نوع می باشد. وقتی صحبت از دوربین های امنیتی می شود ، اندازه سنسور بسیار مهم است ، چرا که به صورت مستقیم بر توانایی نور کم دوربین تاثیر می گذارد.

سنسورهای بزرگتر ، توانایی عملکرد بهتر در شرایط نور کم را دارند. هرچه تعداد پیکسل های یک سنسور بیشتر باشد بدون اینکه اندازه آن بزرگ شود ، کاهش جزییات بیشتر را در فیلم تولید شده به همراه دارد-که این موضوع ، نیاز به سنسور بزرگتر را ضروری می کند. هرچه سنسور بزرگتر باشد ، ریسک از بین رفتن جزییات پایین می آید. از منظر اندازه سنسور ، دوربین های IP هایک ویژن و داهوا به طور کل مشابه می باشند.

حداقل روشنایی داهوا در مقایسه با هایک ویژن

حداقل روشنایی دوربین های IP هایک ویژن در مقایسه با داهوا نیز همسان می باشد. حداقل روشنایی، به اندازه گیری حداقل میزان نور موردنیاز یک دوربین مداربسته ، جهت ایجاد تصاویر قابل مشاهده، اشاره دارد.

مقایسه گزینه لنز دوربین

لنزهای دوربین ، ویژگی مهم دیگر جهت مقایسه است. دوربین های امنیتی تولید شده توسط هر دو شرکت هایک ویژن و داهوا ، امکان چندین لنز ثابت با فاصله کانونی های متفاوت را فراهم می آورند. با این وجود ، در حالی که لنزهای هایک ویژن 2.8 ،4 ، 6 ،8 و 12 میلی متری می باشند ، داهوا تنها گزینه های انتخابی 2.8، 3.6 و 6 میلی متری را ارایه میدهد. اگر به دنبال گزینه های بیشتر می باشید ، هایک ویژن در این زمینه پیشرو می باشد.

Dahua Max Bitrate در مقایسه با  Hikvision Max Bitrate

Max bitrate یکی از موارد دیگری است که مقایسه هایک ویژن و داهوا را به نفع دوربین های IP هایک ویژن تغییر می دهد. در مقایسه حداکثر bitrate، مدل هایک ویژن حداکثر میزان 16 Mbps را در مقابل حداکثر میزان 10 Mbps دوربین های داهوا دارد. در هردو برند ، این بیش از میزان کافی است ، ولی اگر این عدد برای شما اهمیت دارد ، هایک ویژن برنده میدان است.

مقایسه وزن و بعد داهوا و هایک ویژن

وزن و ابعاد دوربین ها نیز از نقاط مقایسه ای می باشند . هردو برند دارای وزن یکسان می باشند ولی دوربین های هایک ویژن دارای ابعاد 4.4 در 3.2 اینچ می باشند،درحالیکه ابعاد دوربین داهوا 4.33 در 3.19 اینچ است.

مقایسه قیمت

به طور کلی ، دوربین های IP هایک ویژن ، نسبت به دوربین های IP داهوا مقرون به صرفه تر می باشند، هرچند انواع مختلفی از دوربین های IP ، با ویژگی های متفاوت و رده های قیمتی مختلف توسط هردو شرکت عرضه شده اند.

دیگر تشابهات میان داهوا و هایک ویژن

وضوح دوربین های تولیدی هایک ویژن و داهوا یکسان است ،و هرکدام از آنها دارای ویژگی های تشخیص حرکت می باشند.

[در ایوانکو ، به عنوان یک شرکت شناخته شده در شمال غربی فلوریدا، که به تهیه و نصب سیستم های ایمنی زندگی تجاری سفارشی مشغول است، راه حل های ایمنی زندگی را برای گستره ای از مشتریان طراحی کرده ایم. به عنوان یک نمایندگی هایک ویژن در سطح پلاتین ، باور داریم که توانایی بالاتری را در رویارویی با چالش های خاص مشتریان با هر نیاز ایمنی زندگی داریم. در تعهدمان به مشتریان خود ، به محصولات هایک ویژنی که ارایه می دهیم افتخار و اطمینان داریم و می دانیم که با کیفیت عالی خدمات ارایه می دهیم. جهت آگاهی بیشتراز تفاوت های محصولات هایک ویژن و داهوا ، با تیم متخصص ایمنی زندگی در ایوانکو تماس برقرار نمایید.]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *