آموزش هایک ویژن, تکنولوژی هایک ویژن

راهکارهای هایک ویژن برای موسسات مالی و بانک ها

راهکار هایک ویژن برای موسسات مالی و بانک ها

مکان هایی همچون بانک ها،که در آن تراکنش های مالی انجام می شود، در معرض خطرات مختلفی قرار می گیرند،در نتیجه نیاز به پوشش دهی موثر توسط cctv یا همان دوربین های مداربسته دارند.

در این راستا هایک ویژن دوربین های مداربسته و تجهیزات حرفه ای و پیشرفته ای با امکانات زیاد وارد بازار کرده است.

رضایت مشتری برای بانک ها و دیگر موسسات مالی شرط اول است که این رضایت در ابتدا با امنیت به وجود می آید،بدین منظور استفاده از دوربین های مدار بسته با قابلیت های بالا،بخش بزرگی از این امنیت را به همراه دارد،از طرفی برای مدیریت شعب و بررسی رفتار کارکنان و مشتریان و حتی برای جمع آوری اطلاعاتی که شاید بعدا نیاز به پیگیری های قضایی داشته باشند،این دوربین ها کاربرد زیادی دارند.

به طور مثال برای قسمت هایی مانند ورودی و خروجی که نور زیاد است و جزو مکان های پر رفت و آمد هستند و نیاز به تصویری دقیق و واضح دارند تا چهره ها به درستی ثبت شوند،دوربین های سری ضد نور هایک ویژن کاربرد دارند.

و یا در مورد دستگاه های ATM نیز دوربین هایی با طراحی مخفی و غیر قابل تشخیص در آن ها قرار دارند و ویدئوهای HD ثبت می کنند.

این دوربین ها دو لنز دارند تا بتوانند جهات مختلف را فیلم بگیرند و همچنین اطلاعات تراکنش های مالی را پوشش دهند.

در مورد دستگاه های NVR هایک ویژن نیز میتوان گفت تنوع زیادی دارند که بخاطر تعداد بالای کانال ها،گزینه مناسبی برای این مکان ها هستند و حتی دوربین ها با مارک های دیگر را نیز ساپورت می کنند.

تجهیزات نمایش متنوع در این برند از مانیتور های کوچک گرفته تا تلویزیون های بزرگ نیز،این برند را در اولویت قرار می دهد.

به طور کل دوربین های هوشمند هایک ویژن با قابلیت تشخیص چهره،تشخیص کم یا زیاد شدن اشیا در تصویر،تشخیص جابجایی و …. به همراه تجهیزات حرفه ای بهترین گزینه برای این اماکن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *