اخبار هایک ویژن, تکنولوژی هایک ویژن

فرودگاه بین المللی جدید سنگال سرویس هوشمند نظارت و مدیریت پارکینگ هایک ویژن را انتخاب میکند.

فرودگاه بین المللی جدید سنگال سرویس هوشمند نظارت و مدیریت پارکینگ هایک ویژن را انتخاب میکند

فرودگاه جدید سنگال (دیگن) تصمیم گرفته چالش دردسر ساز مدیریت پارکینگ های عظیم خودش رو به سامانه هوشمند نظارت هایک ویژن بسپارد.

فرودگاه سنگال
فرودگاه بین المللی دیگن در ماه دسامبر سال 2017 توسط رییس جمهور مکی سال بازگشایی شد این فرودگاه در زمینی به وسعت 4500 هکتار در نزدیکی شهر دایس و 47 کیلومتری پایتخت واقع شده.
این فرودگاه با هزینه ی575 میلیون دلاری ساخته شده و یکی از بزرگترین مراکز نفریحی در غرب آفریقاست . باند بلند این فرودگاه برای بزرگترین هواپیما های دنیا مانند ای 380 و بی 787 طراحی شده است.
انتظار می رود حدود 3 میلیون مسافر از طریق این فرودگاه سفر کنند این رقم تا سال 2035 به 10 میلیون مسافر افزایش میابد.
خطوط هوایی پیشرو دنیا مانند فرودگاه الجزیره ، فرودگاه بین المللی اتیوپی ، خطوط هوایی آفریقا ، فرودگاه بین المللی تونس ، خطوط هوایی کنیا ، ایرفرانس و هم اکنون فرودگاه سنگال با کمک سیستم نظارت هوشمند هایک ویژن محافظت و مدیریت می شوند.
مدیریت پارکینگ
برای رسیدگی به مدیریت کارامد و سود آوری پروژه پارکینگ این فرودگاه که شامل 17 ورودی و خروجی خودرو میباشد شرکت cst securite و تیم فنی هایک ویژن اعلام آمادگی کردند.
تیم طراحی هایک ویژن از محصولات تخصصی مدیریت پارکینگ هایک ویژن (Smart Parking Management Solution) برای محیط پارکینگ فرودگاه 17 عدد دوربین (DS-TCG225 2MP) با کیفیت HD و پشتیبانی از سیستم LPR ، سیستم های کنترل مانع هوشمند و دروازه هایی با خروجی صوتی در نظر گرفته.
سامانه مدیریت دسترسی
سیستم مدیریت پارکینگ hikvision smart که در system AIBD کار می کنند از جدید ترین تکنولوژی دروازه های خروجی برای اطمینان از ورود خروج ایمن و جلوگیری از نفوذ تروریستی طراحی شده.
شناسایی سریع خودرو و ارتباط با نرم افزار مدیریت جامع پارکینگ هایک ویژن باعث می شود تا صف خودرو ها به حداقل برسد ، به این معنیست که جریان حمل و نقل با بالاترین میزان سرعت انجام شده و افزایش بهروری و کارایی پارکینگ خودرو را در پی خواهد داشت.

هایک ویژن در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *