اخبار هایک ویژن, تکنولوژی هایک ویژن

هایک ویژن خط تولید صفحه نمایش LED را راه اندازی کرد

هایک ویژن خط تولید صفحه نمایش LED را راه اندازی کرد

در 26مارچ 2020 هایک ویژن ارئه دهنده ی پیشرو در محصولات و راه حل های خلاق امنیتی در جهان، طیف کاملی از نمایشگر های LED با تصویر برداری یکپارچه و رنگی با کیفیت بالا را راه اندازی کرد.
نمایشگرهای LED هایک ویژن دارای LED های بسیار خوب، توسعه و تولید داخلی، LED ثابت داخلی، LEDخارجی و فن آوری های LED شفاف برای پوشش طیف گسترده ای از نیازهای شخصی می باشد.
Hikvision سالها تجربه در ارائه مانیتور صفحه نمایش در مراکز نظارتی دارد و راه اندازی خط محصول جدید صفحه نمایش LED همچنین نشانه ورود Hikvision به بازار جهانی ، و یک نقطه عطف دیگر در گسترش مداوم شرکت از حوزه امنیتی به مناطق تجاری جدید می باشد.
نمایشگر های جدید شرکت هایک ویژن بطور خاص برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد بازار سازمانها ، شرکتهای تبلیغاتی و صنعت سرگرمی (سالن های ورزشی،کنسرت و )… طراحی شده اند.
نمایشگرهای جدید LED برای تبدیل شدن به گزینه ایده آل برای مراکز نظارت ، سالن اجتماعات ، صفحه های تبلیغاتی داخلی و خارجی ، رویدادهای تماشاگر زنده و تعدادی از سناریوها دیگر طراحی شده اند.

نمایشگرهای LED هایک ویژن با تکنولوژی فوق العاده ارائه تصویر، فیلم ها و عکس های واقعی را با استفاده از
تصاویر نفیس و با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار می دهد.
این نمایشگرها مجهز به فن آوری منحصر به فرد پردازش تصویر ، Pix Master وضوح تصویر بهبود یافته ، کنتراست پویا ، اشباع و وضوح بیشتر از همه جهات هستند.

وضوح تصاویر پیکس مستر هایک ویژن


سایر ویژگی ها عبارتند از:
کنترل از راه دور: کاربران می توانند نمایشگرها را از راه دور با یک کارت چند منظوره به راحتی به کار گیرند.
تعویض حالت درجه حرارت رنگ با یک کلیک: پشتیبانی از تعویض یک کلیک در بین حالت های مختلف دمای رنگ ، تصویر را تغییر می دهد تا تقریبا در هر برنامه ای کاربردی باشد.
رطوبت زدایی خودکار: این ویژگی به طور متوسط ٪30از چراغ های ناقص را کاهش می دهد ، به طور موثر طول عمر هر صفحه را افزایش می دهد.
فیلتر نور آبی: با تبدیل بیش از ٪90از نور آبی به نور کم مصرف ، بینندگان از چشم خود محافظت می کنند.
علاوه بر این ، نمایشگرهای LED Hikvision به دلیل ساختار استاندارد آن ، چندین صفحه نمایش را به هم متصل می کند، نصب و نگهداری آسان را امکان پذیر می کند و از وضوح تصویر p1080 و K4 با نسبت دقیق پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *