1- مخدوش شدن یا حذف شماره سریال از روی دستگاه یا عدم تطابق سریال دستگاه با سریال روی جعبه موجب ابطال گارانتی می شود.
2- باز کردن یا دستکاری سخت افزاری توسط اشخاص غیر مجاز و هرگونه تغییر یا از بین رفتن نرم افزار داخلی دستگاه موجب ابطال گارانتی خواهد گردید.
3- خرابی ناشی از ضربه ، شکستگی ، استفاده از ولتاژ و جریان نامناسب ، وارد شدن مایعات به داخل دستگاه ، شوک الکتریکی ، کار در محیط آلوده به گرد و غبار بسیار زیاد یا رطوبت ، زنگ زدگی یا سولفاته شدن قطعات ، اتصال پورت تلفن به برق ، همچنین خرابی ناشی از اتصال به دستگاه ها و لوازم جانبی غیر اصلی مشمول خدمات و ضمانت نمی باشد.
4- خدمات گارانتی در سال اول برای کالاهای مشمول هیچگونه هزینه ای در بر نخواهد داشت . لازم به ذکر است در طول دوره گارانتی (سه سال ) مطالبه هزینه ارسال کالا به دفتر مرکزی از سوی دفاتر خدمات نیز مجاز نخواهد بود .در صورت مطالبه هرگونه وجه از سوی دفاتر خدمات پس از فروش شرکت ، لطفا موارد را با واحد گارانتی دفتر مرکزی و شماره مرکز تماس : 89395-021 کنترل نمایید.
5- مشتری با مراجعه به نمایندگان محصولات پارس ارتباط و البته اظهار کردن عیب دستگاه برای نماینده می توانند محصول خود را در اختیار قرار داده تا عملیات مربوطه (ارائه دستگاه جایگزین ، تعویض دستگاه ، عودت دستگاه بروز شده و …) در اسرع وقت روی دستگاهشان صورت گیرد.
6- چنانچه در طول مدت گارانتی محصولی از رده تولید خارج شده باشد ، با کالای هم رده تعویض و مابه ااتفاوت ریالی آن پرداخت و یا دریافت خواهد شد.
7- در شهرستان هایی که دفاتر خدمات پس از فروش مستقر هستند، مشتری موظف است از طریق دفاتر خدماتی شهر خود نسبت به دریافت خدمات اقدام نماید.
8- برای انجام امور گارانتی لطفاٌ تنها دستگاه معیوب را ارسال نمایید و از ارسال متعلقات(آداپتور،اسپیلیتر و …) خودداری نمایید (به غیر از دستگاه هایی که شماره سریال فقط بر روی جعبه ی دستگاه خورده است مانند دستگاه TL-WN723 )
9- متعلقات دستگاه ( آداپتور ، کابل ها ، اسپلیتر ، باطری و … ) شامل گارانتی نمی باشد .
10- باطری ها دارای سلول های مصرفی می باشند که به مرور زمان از عمر این سلول ها کاسته می شود و این به معنای استهلاک طبیعی است. لذا کاهش ظرفیت شارژ باتری بر اثر استهلاک طبیعی مشمول ضمانت نیست. با کلیک بر روی این لینک میتوانید اطلاعات تکمیلی در مورد استفاده صحیح از باطری را مشاهده فرمایید .
11- در صورت نداشتن عیوب ظاهری ،مدت زمان گارانتی باتری وشارژر ، 3 ماه می باشد .
12- هرگونه آسيب ديدگي ايجاد شده به دليل بسته بندي نامناسب در زمان ارسال بر عهده خريدار بوده و شركت هيچگونه مسئوليتي بابت آن ندارد .
13- خواهشمند است در صورت هرگونه تغییر در آدرس پستی و یا شماره تلفن، مراتب را به بخش خدمات پس از فروش شرکت پارس ارتباط افزار اطلاع دهید؛ در غیر این صورت تمامی عواقب احتمالی به عهده مشتری خواهد بود.
14- مشتریان گرامی در صورتی که دستگاه شما به مرحله تعویض برسد، این امر تنها با ارائه کپی کارت ملی امکان پذیر خواهد بود