دوربین گردان هایک ویژن

آنچه در این نوشته خواهیم گفت

دوربین های گردان یکی از قوی ترین دوربین های موجود در بازار بوده و به دلیل قابلیت های زیادی که دارند، کاربردهای وسیعی را می توان برای آن ها ذکر کرد.

موضوعی که ما در این متن قصد داریم به صحبت در مورد آن بپردازیم، دوربین گردان هایک ویژن است. این دوربین در کنترل و تردد رفت و آمد ها بسیار کارا ظاهر شده و از جمله رایج ترین انواع دوربین های موجود در بازار است. این مقاله برای افزایش اطلاعات شما در مورد این دوربین آماده شده است، پس با ما همراه باشید.

معرفی دوربین گردان هایک ویژن

یکی از امن ترین دوربین های موجود در بازار، دوربین گردان هایک ویژن است. این دوربین قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه ای داشته و امکان کنترل محیط اطراف را به خوبی فراهم می کند.

نکته مهمی که در مورد این دوربین وجود دارد آن است که به ندرت، نقطه کور برای دوربین گردان هایک ویژن به وجود می آید. البته برای افزایش دید و کاهش نقاط کور، این دوربین باید در ارتفاع مناسبی نصب شود. البته در مکان هایی که میزان برف و باران زیاد است، مانند نقاط شمال غرب کشور، ریزش برف باعث کور شدن دید دوربین می گردد.

به همین جهت است که نصابان حرفه ای، در مناطقی که ریزش نزولات جوی، چون برف زیاد است، برف پاک کنی را بر روی دوربین گردان هایک ویژن نصب می کنند. به این شکل می توان دید گسترده و بازی، برای این دوربین فراهم کرد. این دوربین برای مسافت های کوتاه و در جاهایی که زاویه دید گسترده است، گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود.

بررسی قابلیت های دوربین گردان هایک ویژن

بررسی قابلیت های دوربین گردان هایک ویژن

به دلیل قابلیت های زیادی گه دوربین گردان هایک ویژن دارد، این مدل به یکی از محبوب ترین دوربین های مداربسته در بازار تبدیل شده است. برخی قابلیت های این دوربین در ادامه بررسی خواهد شد.

خیلی خوبه که قابلیت های دوربینا و نوعشون رو بشناسین ولی اینکه یک نفر از شما بپرسه دوربین مداربسته چیه ؟ چه جوابی به اون میدین ؟

بالاخره باید اطلاعاتی داشته باشید تا جوابی هم بدین. اطلاعات کسب کنید.

قابلیت چرخش دوربین گردان هایک ویژن

یکی از مهم ترین و قابل توجه ترین مزیت ها و قابلیت های دوربین گردان هایک ویژن، چرخش آن است. این مدل می تواند به صورت افقی و عمودی حرکت کند و به همین سبب است که گفته می شود این دوربین مداربسته، دید باز و گسترده ای دارد و به صورت همه جانبه می تواند محیط اطراف را تحت کنترل و نظارت داشته باشد.

این دوربین مداربسته، از نظر حرکت به صورت افقی و عمودی هیچ محدودیتی ندارد و در حالت عمود قادر است تا زاویه ۹۰درجه چرخش کند. به صورت کلی باید بگوییم که زاویه چرخش دوربین گردان هایک ویژن در مقایسه با سایر دوربین های مداربسته موجود در بازار، منطقه بیشتری را تحت پوشش قرار خواهد داد.

قابلیت زوم در دوربین گردان برند هایک ویژن

قابلیت دیگری که در مورد دوربین مداربسته گردان برند هایک ویژن باید اشاره گردد، قابلیت زوم آن است. کیفیت تصاویر در حالت زوم به خوبی حفظ خواهد شد و این یکی از بارز ترین و قابل توجه ترین مزیت های آن به شمار می رود. حتی اگر زوم بر روی تصاویری که در فاصله چند کیلومتری قرار گرفته اند انجام شود، باز هم تاثیری بر کیفیت نداشته و تصاویر، وضوح و شفافیت خود را حفظ خواهند کرد.

قابلیت زوم دوربین گردان هایک ویژن را با حرف X نشان می دهند. اگر بر روی یک دوربین عبارت ۵۰ X درج شده باشد، به این منزله است که دوربین مذکور قادر است تا ۵۰ برابر تصاویر را بزرگتر کند.

بسیاری از مردم فکر می کنند که دوربین های مداربسته طی مدت زمانی، از کیفیتشان کاسته می شود، شما می توانید برای رفع این نگرانی، از شرکت هایک ویژن دوربین های خود را تهیه کنید و از گارانتی هایک ویژن به راحتی بهره ببرید.

قابلیت تعقیب خودکار دوربین گردان برند هایک ویژن

قابلیت تعقیب خودکار دوربین گردان برند هایک ویژن

یکی از فناوری هایی که برند هایک ویژن در تولید محصولات خود به کار برده، قابلیت تعقیب خودکار است. با این فناوری می توان بر روی یک سوژه، زوم و آن را ردیابی کرد.

اساس کار این قابلیت به این شکل است که دوربین بر اساس پارامتر هایی که در آن تعریف شده، یک سوژه را در نظر گرفته و سوژه را در محدوده ای که نسبت به آن دید گسترده ای دارد، دنبال می کند. یکی از مواردی که باعث شده کارایی و عملکرد این دوربین به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کند، قابلیت تعقیب و یا ردیابی خودکار است.

قابلیت برنامه ریزی

از دیگر قابلیت هایی که دوربین گردان هایک ویژن به آن مجهز شده، قابلیت برنامه ریزی است. با این مزیت می توان دوربین را به گونه ای تنظیم کرد تا در یک ساعت مشخص، از یک منطقه تصویر برداری کند. با مراجعه به  قسمت preset می توان از وجود این مزیت به خوبی بهره برد و دوربین را سفارشی سازی کرد.

قابلیت دید در شب دوربین گردان هایک ویژن

از دیگر قابلیت های دوربین گردان هایک ویژن که باعث شده طرفداران زیادی پیدا کند، قابلیت دید در شب است. جدیدا برند هایک ویژن، مدل هایی را وارد بازار کرده است که بتوانند تا شعاع یک کیلومتری نیز تصاویر را در شب مشاهده و ثبت کنند. این مزیت در مکان هایی که نیاز است در شب تحت نظارت قرار بگیرند به خوبی قابل استفاده می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این قابلیت دوربین مداربسته هایک ویژن، می توانید به صفحه دید در شب دوربین مداربسته مراجعه کنید.

در چه جاهایی می توان اسپید دام را نصب کرد ؟

در چه جاهایی می توان اسپید دام را نصب کرد ؟
  • در مناطقی که نیاز است محیط اطراف، کاملا تحت نظارت و کنترل باشد، نصب این دوربین می تواند کارایی بالایی داشته و بسیاری از نیازهای موجود را برطرف کند. از جمله این فضا ها، می توانیم به میدان های اصلی شهر، معادن، کارخانه های بزرگ و یا حتی چهار راه ها اشاره داشته باشیم، در این اماکن نیاز است که به صورت ۳۶۰ درجه نسبت به محیط تسلط و اشراف داشت.
  • نصب در محیط هایی که وسعت و مساحت زیادی دارند از دیگر جاهایی است که نصب این دوربین می تواند کارایی بالایی از خود نشان دهد.
  • مکان هایی که نیاز است از قابلیت زوم و یا بزرگ نمایی استفاده گردد، دوربین گردان هایک ویژن گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود.

شما می توانید برای خرید و اطلاع از قیمت این نوع دوربین های مداربسته به صفحه لیست قیمت هایک ویژن مراجعه کنید.

مزیت های دوربین مداربسته اسپید دام

  • یکی از مزیت های اسپید دام یا دوربین گردان برند هایک ویژن، قابلیت تنظیم نور سفید است. با کمک این قابلیت می توان تصاویری که خیلی روشن و یا خیلی تیره هستند را به خوبی مشاهده کرد.
  • عملکرد این دوربین به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. در این دوربین، لنز توسط یک حباب، تحت محافظت قرار گرفته و به همین دلیل، عملکرد دوربین گردان هایک ویژن افزایش یافته است.
  • طراحی جذاب و خاص این دوربین از دیگر مزیت های اسپید دام هایک ویژن می باشد.
  • قابلیت کنترل از راه دور از دیگر ویژگی ها و مزیت های این دوربین مداربسته می باشد. این قابلیت با کمک نرم افزارهایی که بر روی گوشی و یا کامپیوتر نصب می گردد، به راحتی قابل بهره برداری است. کاربر به کمک نرم افزار های نصب شده می تواند کلیه تنظیمات و همین طور زوم دوربین را تحت کنترل داشته باشد.
  • دوربین گردان هایک ویژن از جمله دوربین های هوشمند می باشد. البته این مزیت را باید با وارد شدن به قسمت تنظیمات دوربین فعال کرد. با هوشمندسازی دوربین، می توان دستور ضبط فیلم را نیز صادر کرد. با این مزیت، دوربین، فیلم های بیشتری در هارد خود ضبط خواهد کرد و این مزیت در نوع خود قابل توجه می باشد.
  • منوی تنظیمات دوربین گردان هایک ویژن امکان انجام فعالیت های مختلفی را برای کاربر فراهم کرده است. از جمله این امکانات می توانیم به تنظیم رنگ و روشنایی، یکسان کردن نور در محیط های مختلف اعم از فضا های تاریک و روشن و غیره اشاره کنیم.
  • این دوربین از جمله دوربین های مقاوم در برابر سرمایش، گرمایش، رطوبت و گردوغبار می باشد.

سوالات متداول

دوربین گردان هایک ویژن، چه مزایای دارد ؟

این دوربین های گردان مزایای بسیاری دارند که در این صفحه به طور کامل به تمامی مزایای آن پرداخته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

دوربین مداربسته گردان هایک ویژن چه قابلیت هایی دارد ؟

قابلیت هایی همچون، گردان بودن، دید در شب فوق العاده و … از جمله قابلیت هایی می باشد که این نوع دوربین های هایک ویژن دارند. برای کسب اطلاعات دقیق تر و کامل تر به این صفحه مراجعه کنید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *