فیلم آموزشی, آموزش هایک ویژن

فیلم آموزش فارسی و دانلود IVMS4500 IVMS4200

آموزش انتقال تصویر هایک ویژن دانلود IVMS

اگر فکر می کنید که برای راه اندازی سیستم دوربین های مداربسته تنها نیاز به یک دوربین فیلم‌برداری و هارد دارید سخت در اشتباه هستید، در این مقاله به صورت کامل به مفهوم نرم افزار مدیریت دوربین های مداربسته می پردازیم.

توجه داشته باشید که مدیریت و نگهداری تصویر های گرفته شده از دوربین های مداربسته نیازمند بستری است که به آن نرم افزار می گویند، از معروف ترین و محبوب ترین نرم افزار های این حوزه می توان به نرم افزار IVMS اشاره کرد، در این مقاله به صورت کامل به هر مبحثی که حول محور این موضوع باشد می پردازیم.

منظور از نرم افزار IVMS چیست ؟

نرم افزار IVMS یک نرم افزار مدیریت تصویر همه کاره است که در جهت مدیریت کردن دوربین های تحت شبکه، DVR ها و NVR ها و همینطور برخی از پنل های کنترل امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی های این نرم افزار به قدری زیاد است که نمی توان در چند خط آن را توضیح داد پس تنها به توضیح دادن برخی از آن ها بسنده می کنیم.

وظیفه اصلی این نرم افزار کارکرد به صورت همزمان روی چندین فعالیت است، به طور مثال این نرم افزار می تواند به صورت همزمان روی موارد مختلفی از جمله : نمایش تصویر به صورت زنده، ظبط تصاویر، باز پخش تصاویر گرفته شده، و مدیریت آلارم و اعلام کار کند.

در این آموزش خواهیم دید:

دانلود نرم افزار متناسب با سیستم عامل

توجه داشته باشید که نرم افزار گفته شده باید با سیستم عامل شما هماهنگ باشد، برای مثال نمی توان نرم افزاری که برای سیستم عامل لینوکس طراحی شده است را بر روی سیستم عامل ویندوز و یا مک اجرا کرد، در این آموزش متناسب با سیستم عامل شما به دانلود نرم افزار مخصوص می پردازیم.

اتصال دستگاه هایک ویژن به کامپیوتر

بعد از دانلود نرم افزار مورد نظر نوبت به این می رسد که دستگاه هایک ویژن خود را به کامپیوتر متصل کنید، در این ویدیو آموزشی به صورت صفر تا صد به این موضوع پرداخته ایم.

ورود به بخش تنظیمات DVR NVR ,IPcamera

تنظیمات و راه اندازی نرم افزار و دستگاه هایک ویژن بدون شک مهم ترین فعالیتی است که باید از جانب شما بعد از اتصال دستگاه به کامپیوتر صورت بگیرد، توجه داشته باشید که در این مرحله باید دقت کافی را داشته باشید زیرا با اشتباه کلیک کردن روی برخی از دکمه ها و گزینه ها ممکن است عملیات راه اندازی و تنظیمات با مشکل مواجه شود.

دریافت زنده تصاویر از دستگاه

اولین شیرین کاری که می توان به کمک دستگاه و این نرم افزار انجام داد این است که تصاویر زنده گرفته شده با دوربین های مداربسته را با از طریق کامپیوتر مشاهده کرد، توجه داشته باشید که برای انتقال تصاویر به دستگاه روش های مختلفی وجود دارد که در مقاله مصرف اینترنت دوربین مدار بسته به صورت کامل به آن پرداخته ایم.

دریافت پلی بک یا ویدئوهای ضبط شده درون دستگاه

بعد از مشاهده تصاویر به صورت زنده و لایو نوبت به این می رسد که تصاویری که سیستم ظبط کرده است را مشاهده کنید.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.