بهترین مدل دوربین هایک ویژن

بهترین مدل دوربین هایک ویژن | معرفی بهترین دوربین هایک ویژن
آنچه در این نوشته خواهیم گفت

اگرچه تمام دوربین هایی که توسط برند هایک ویژن وارد بازار شده، در نوع خود بهترین هستند، اما موضوع مهمی که می تواند به شما نشان دهند بهترین مدل دوربین هایک ویژن چیست، نوع کاربری شما می باشد. زمانی که می خواهید برای خرید یک دوربین اقدام کنید، بهتر است ابتدا نیاز ها و اولویت هایی که به آنها فکر می کنید را مشخص کرده و سپس بر اساس آنها یک مدل از تولیدات این شرکت را خریداری نمایید.

این شرکت برای تمامی اهداف و نیاز ها مدلی را تولید و به بازار ارائه کرده است. در ادامه این متن با ما همراه باشید تا با بهترین های هایک ویژن بیشتر آشنا شوید.

بهترین دوربین هایک ویژن چه مشخصاتی دارد ؟

همانطوری که در قسمت مقدمه اشاره کردیم، بهترین دوربین هایک ویژن از یک شخص به شخص دیگری و از یک کاربری به کاربری دیگر متفاوت است. معمولا برای اینکه دوربینی با بهترین و کامل ترین مشخصات فنی خریداری شود ابتدا باید نیاز ها مشخص گردند.

برای مثال، زمانی که کاربر علاوه بر دریافت تصویر به دریافت صوت هم، نیاز دارد، باید مدلی را خریداری کند، که بتواند هر دو نیاز را برآورده کند و یا شخصی که قصد دارد در یک کارخانه و یا محیط هایی شبیه به این یک دوربین مداربسته نصب کند، باید مدلی را خریداری کند که چرخان بوده و بیشترین زاویه چرخش را در محیط داشته باشد.

با توجه به توضیحاتی که در مورد بهترین مدل دوربین هایک ویژن ارائه کردیم، در ادامه برخی کاربرد های مرسوم دوربین مداربسته را شرح خواهیم داد.

ضبط صدا

ضبط صدا

اگر قصد دارید دوربین مداربسته را در محیطی قرار دهید که نیاز باشد علاوه بر ضبط تصاویر، اصوات نیز ثبت گردند، بهتر است دوربین هایی که میکروفن داخلی دارند و یا دوربین هایی که قابلیت نصب یک میکروفن در آنها وجود دارد را خریداری نمایید.

معمولا ذخیره صدا و تصویر به کمک هارد و یا کارت های حافظه انجام می شود. برای در اختیار داشتن تصاویر و صدا ها، محصولی را خریداری کنید که قابلیت نصب کارت های SD روی آنها وجود داشته باشد. دوربین هایی که از چنین قابلیتی بهره می برند، بهترین مدل دوربین هایک ویژن جهت ضبط صوت و تصویر هستند. شما می توانید جهت اطلاع و مقایسه بهترین برند های دوربین مداربسته به دکمه زیر مراجعه کنید.

نصب در محیط های خارجی

دوربین هایی که توسط برند هایک ویژن ارائه می شوند، کاربری های متفاوتی دارند و شما هر نیاز و انتظاری که داشته باشید به کمک یکی از محصولات این برند، برآورده خواهد شد. یکی از کاربری های دوربین های مداربسته، نصب آنها در فضای خارجی یا فضای باز است.

دوربین هایی که در این محیط قرار می گیرند باید واجد و دارنده بهترین ویژگی ها و خصوصیات باشند تا با گذشت زمان، دچار خرابی و آسیب نشوند. برای مثال، دوربین های مداربسته نصب شده در خارج از فضای بسته باید در برابر آب، رطوبت و گردوغبار موجود در محیط، مقاوم عمل کرده و آسیب پذیر نباشد.

دوربین مداربسته بولت بهترین مدل دوربین هایک ویژن برای نصب در فضای خارجی است. به هنگام خرید دوربین های هایک ویژن به استانداردهای IP و IK که روی آن درج شده توجه داشته باشید و بهترین مدل را خریداری نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید به صفحه استاندارد IP در دوربین مداربسته مراجعه کنید و اطلاعاتی را در این رابطه به طور کامل بدست آورید.

نصب دوربین در محیط های داخلی

نصب دوربین در محیط های داخلی

برای نصب دوربین مداربسته در محیط های داخلی و فضای بسته نیز، هایک ویژن می تواند بهترین گزینه و بهترین انتخاب به شمار رود. دوربین مداربسته دام به دلیل شکل خاص و قابلیت نصب در زیر سقف، به دوربین داخلی مشهور می باشد. این دوربین ها برای نصب در خارج از فضای بسته نیز گزینه های خوبی به شمار می روند، اما بهترین و مناسب ترین انتخاب برای نصب در فضای بسته، دوربین دام تولید شده توسط برند هایک ویژن می باشد. شما به راحتی می توانید این دوربین های برند هایک ویژن را تهیه کنید و از گارانتی هایک ویژن بهره مند شوید. داشتن گارانتی معتبر یکی مزیت های مهم این برند محسوب می شود.

به هنگام انتخاب یک دوربین، باید به موضوع تضاد نوری نیز توجه داشت. اگر قرار است دوربین در یک محیط با تضاد نوری بالا نصب گردد، بهترین مدل دوربین هایک ویژن، دوربین های ضد نور هستند. این دوربین ها از قدرت فوق العاده ای برای برقراری تعادل بین نور و تصحیح تصاویر برخوردار هستند.

زوم روی اشیاء

در مکان هایی که نیاز است بر روی یک شیء و یا یک فرد زوم شود، دوربین های تحت برند هایک ویژن کارایی بالایی از خود نشان خواهند داد. بهترین مدل دوربین هایک ویژن از نوع چرخان، مجهز به لنز های متغیر و یا وریفوکال است و می توان به کمک آنها بر اشیاء و یا افراد، زوم کرد و تصاویر واضحی را بدست آورد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نوع کارایی لنز می توانید به صفحه لنز دوربین مداربسته مراجعه کنید.

میزان زوم دوربین با توجه به لنز هایی  که در آن تعبیه شده، تعیین می گردد. در محیط هایی که نیازی نیست یک دوربین چرخان قرار داده شود، دوربین های برند هایک ویژن که به قابلیت لنز متغیر مجهز هستند، می توانند نیاز به زوم بر اشیاء و افراد را به خوبی تحت پوشش قرار دهند.

چرخش دوربین

چرخش دوربین

گاهی اوقات، نیاز است علاوه بر زوم بر اشیاء، دوربین خاصیت چرخش نیز داشته باشد. دوربین مداربسته PTZ برند هایک ویژن، قابلیت چرخش به طرفین را داشته و به اپراتور دوربین این امکان را داده است تا بیشترین اطلاعات را از محیط در اختیار داشته باشند.

شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با مدل های چرخان دوربین مداربسته، به صفحه دوربین مداربسته PTZ مراجعه کنید.

برخی دوربین های این برند، از لنز های وریفوکال موتورایز بهره می برند؛ دوربین هایی که به این قابلیت مجهز شده اند، به صورت اتوماتیک کار می کنند و در ضمن در مقایسه با دوربین های معمولی قیمت بالاتری دارند. اصولا در مکان هایی که نیاز های موجود توسط یک دوربین معمولی برآورده می شود، نیازی به پرداخت هزینه های اضافی و خرید یک دوربین مداربسته حرفه ای و پیشرفته نیست.

کاربری های عمومی

دوربین هایی که توسط برند هایک ویژن ارائه می گردند، تنها برای استفاده های تخصصی نیست و در مکان هایی که جزئیات و یا زوم بر سوژه اهمیت چندانی ندارد، دوربین های تحت این برند می توانند کارایی بالایی از خود نشان دهند. برای مثال، برخی دوربین های ۲ مگاپیکسلی هایک ویژن برای نصب در فضا هایی که نظارت کلی بر محیط، هدف نصب می باشد، بهترین گزینه هستند.

لنز این دوربین ها ثابت بوده و کیفیت قابل قبولی را می توان از آنها بدست آورد. زاویه دید در این دوربین ها، ۹۰ درجه است و در نوع خود و با توجه به کاربری عمومی که از آنها انتظار می رود بهترین مدل دوربین هایک ویژن می باشند.

در محیط هایی که نیاز به عمق بیشتر حس می شود، می توان دوربین هایی از این برند که لنز ۳.۶ و یا بالاتر دارند را خریداری نمود. توجه داشته باشید که هر چه عدد لنز در دوربین مدار بسته بالاتر باشد، زاویه دید بسته تر بوده و مسافت دور تری را با آن می توان مشاهده کرد.

در فضا هایی که نیاز است سوژه را با وضوح بالایی مشاهده کرد، می توان انواع دوربین هایی را که کیفیت بالایی دارند، تهیه نمود. معمولا وقتی روی یک سوژه زوم می شود، کیفیت و وضوح یک تصویر به میزان زیادی کاهش پیدا می کند؛ در اینجا توصیه می کنیم، با وجود بالا بودن قیمت دوربین های با کیفیت، بهترین مدل دوربین هایک ویژن که لنزی با عدد بالا دارد، خریداری کنید.

برای اطلاع از قیمت تمامی دوربین ها و لوازم جانبی آنها، می توانید به صفحه لیست قیمت هایک ویژن مراجعه کنید.

دوربین مداربسته امنیت یک مکان را کاملا تضمین میکند؟

دوربین مداربسته در واقع امنیت یک مکان را به طور کامل تضمین می کند، اما با پیشرفت علم و حرفه ای تر شدن سارقان، روش های دزدی و سرقت هم متفاوت شده است.

امروزه سارقان نیز با روش های گوناگونی از جمله هک کردن دوربین های مداربسته، اقدام به سرقت می کنند.

اگر می خواهید از اینگونه سرقت ها جلوگیری کنید و دیگر نگران دزدی سارقان نباشید، دکمه زیر را لمس کنید.

آیا بهترین مدل دوربین هایک ویژن گران ترین است؟

آیا بهترین مدل دوربین هایک ویژن گران ترین است؟

همان طوری که در این متن نیز اشاره کردیم، بهترین مدل دوربین هایک ویژن مدلی است که بهتر می تواند نیاز های کاربر را برطرف کند. اگر نگاهی به تولیدات این برند کنید، دوربین هایی را با قیمت های بالا مشاهده خواهید کرد؛ معمولا این دوربین ها به صورت حرفه ای به کار گرفته شده و خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی در آنها به چشم می خورد.

زمانی که یک دوربین گران قیمت و یک دوربین با قیمت مناسب، یک کارایی را از خود نشان می دهند، بهتر است صرفه جویی مالی کنید و دوربینی را با قیمت و کارایی مناسب تری خریداری کنید. این برند جهت برآورده کردن نیاز های موجود، مدل های متفاوت و با قیمت های متفاوت، تولید و به بازار عرضه کرده است.

سوالات متداول

آیا دوربین های برند هایک ویژن گران تر از سایر دوربین ها است ؟

هایک ویژن یکی از برترین برند های دوربین مداربسته است که لازم به ذکر است که برای بدست آوردن بهترین ها باید بهای بیشتری پرداخته شود. برای اطلاعات بیشتر و همینطور اطلاع از قیمت دوربین های برند هایک ویژن می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

دوربین های مداربسته هایک ویژن چه ویژگی هایی نسبت به سایر دوربین های مداربسته دارند ؟

این نوع دوربین های مداربسته کاملا بهینه تر و همینطور پیشرفته تر از سایر برند ها می باشند چرا که علاوه بر استفاده از قطعات با کیفیت از تکنولوژی به روز تری هم در ساخت دوربین های برند هایک ویژن استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *